O Nas

Dlaczego My?

O Nas

Nasz prywatny ośrodek to miejsce, w którym stawiamy na indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz holistyczną opiekę. Naszym głównym celem jest zapewnienie długotrwałego efektu leczniczego, dlatego skupiamy się nie tylko na łagodzeniu dolegliwości, ale także na przyczynach problemów, z którymi pacjenci do nas przychodzą.

Nasza specjalność to rehabilitacja w różnego rodzaju urazach i schorzeniach. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy możemy skutecznie pomagać w chorobach i bólach kręgosłupa, schorzeniach barku, stawach kolanowych, biodrowych, skokowych oraz wielu innych dolegliwościach układu mięśniowo-szkieletowego. Nasz zespół specjalistów doskonale radzi sobie również z terapią skolioz i wad postawy u dzieci, zapewniając im zdrowy rozwój i komfort w codziennym funkcjonowaniu.

Oprócz rehabilitacji zajmujemy się także zabiegami modelowania sylwetki, takimi jak endomasaż czy liposukcja kawitacyjna. Wierzymy, że zdrowie to nie tylko brak dolegliwości, ale także dobre samopoczucie i zadowolenie z własnego ciała. Dlatego oferujemy naszym pacjentom kompleksową opiekę, która uwzględnia także aspekt estetyczny.

W ramach naszych usług proponujemy różnorodne masaże, w tym zarówno klasyczne, relaksacyjne, jak i lecznicze. Masaż to nie tylko sposób na rozluźnienie mięśni, ale także doskonały sposób na redukcję stresu i poprawę ogólnego samopoczucia.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, którzy dzięki naszej pomocy odzyskali sprawność, zredukowali ból i poprawili jakość swojego życia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług naszego gabinetu. Nie czekaj dłużej – zdrowie i dobre samopoczucie czekają na Ciebie w „FizjoMed”! Nasz zespół specjalistów jest gotowy, by Ci pomóc.

W czym się specjalizujemy

Rehabilitacja ortopedyczna

– leczenie zespołów bólowych kręgosłupa

– rehabilitacja po endoprotezoplastyce stawu biodrowego, kolanowego

– rehabilitacja po przebytych złamaniach, skręceniach, zwichnięciach

– zespół bolesnego barku różnego pochodzenia

– łokieć golfisty oraz tenisisty

– zespół cieśni nadgarstka

-przygotowanie pacjenta do zabiegu i przywrócenie sprawności po zabiegu np. artroskopia stawu kolanowego

– rehabilitacja blizny pooperacyjnej np.: po cięciu cesarskim, plastyce brzucha

– terapia przy ostrogach piętowych

– obrzęki limfatyczne kończyn górnych i dolnych

– terapia krwiaków

Nie czekaj dłużej - skontaktuj się z nami i umów na wizytę. Zapewniamy skuteczne zabiegi fizjoterapeutyczne w Gliwicach, które przyniosą ulgę Twoim dolegliwościom i pozwolą cieszyć się zdrowiem i pełnią życia!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI